Jump to content
  • Create New...

The Great Ace Attorney Chronicles Torrent İndir

Recommended Posts

The Great Ace Attorney Chronicles header.jpg

:gameinfo:

Oyunun Adı: The Great Ace Attorney Chronicles

Oyunun Sürümü: Torrent

Oyunun Türü: Macera

Oyunun Çıkış Tarihi: 27 Temmuz 2021

Oyunun Boyutu: 4.67 GB

Dosya Türü: ISO

:datrainbow:

:datrainbow:

Acemi avukat Ryunosuke'nin maceralarının yer aldığı bu ikili paketle kendini dramatik fakat büyüleyici bir kanıt toplama, çıkarım yapma ve mahkeme savaşları dünyasına bırak.

19. yüzyıl sonlarının Japonyası'nda ve Londra'sında geçen her bir oyunda Ace Attorney'nin yasal çapraşık vârisinden bekleneceği gibi bolca drama, kahkaha, şaşırtmaca ve "ters köşe" dolu beş cinayet-gizem bölümü yer alıyor. Uluslararası bir komplonun ardındaki sırları öğrenmeye çalışan, serinin temel taşı Phoenix Wright'ın atası Ryunosuke Naruhodo'ya katıl ve inanılmaz şaşırtıcı, çözülmemiş bir vakayı çözmeye çalışırken aynı zamanda bu yolda bir dizi çetrefilli duruşmanın üstesinden gelmeye çalış. Onlarca saatlik bir avukatlık macerası seni bekliyor!

Her vakanın gidişatı içerisinde tanıklarla konuşacaksın, kanıtları ve ipuçlarını inceleyeceksin ve mahkeme salonuna geçmeden önce suçun ardındaki kalleş niyeti ortaya çıkarmaya çalışacaksın. Mahkemede ifade verenleri, çapraz sorgudaki tanıkları ve mevcut kanıtları göreceksin. Tabii bir de iddia makamının iddialarına karşı çıkmak ve müvekkilinin masumiyetini kanıtlamak için gereken kanıtlara ve bulgulara sahip olduğunu bilerek "İTİRAZ EDİYORUM!" diye bağırmadığın bir Ace Attorney oyunu düşünülemez.

Oyunda soruşturman sırasında çıkmaza girdiğinde başvurabileceğin kullanışlı bir yardım özelliği yer alıyor, bu sayede ilk kez Ace Attorney oynuyor olsan bile amatör hafiyelik maceralarına kolayca girişebilirsin! Bu zorlu davaları çözmeyi başarabilecek misin? Oyun başlıyor!

:gamescreen:

ss_9b642f49498c306849d22f50d3fdb040c707c

ss_10660d63d2b9e06c3ed703e3dc7730e9e97a9

ss_323acfca502e4d451154723e40d61073726ce

ss_37877f5118aaf0249561dcbaf74f237422acc

:gametrailer:

:gamesystem:

Minimum

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 8.1 | 10

İşlemci: Intel® Core™ i5-6300U

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: Intel® HD Graphics 520

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 7 GB

Önerilen

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

İşletim Sistemi: Windows 8.1 | 10

İşlemci: Intel® Core™ i5-6500

Bellek: 4 GB

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 960

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 7 GB

:gamedownload:

Nasıl Kurulur? | How to Install?

Spoiler

Türkçe

1. İndirdiğiniz .iso dosyasını Daemon Tools veya UltraISO kullanarak açın. (Windows 10 kullanıyorsanız bu programlara gerek yok. İndirdiğiniz dosyaya sağ tıklayıp "bağla" seçeneğini kullanmanız yeterli.)
  2. Setup dosyasından oyunu kurun.
  3. CODEX klasöründeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.
  4. Oynayın :pepeloop:

English

1. Open the downloaded .iso file using Daemon Tools or UltraISO. (If you are using Windows 10, you do not need these programs. Just right click on the downloaded file and use the "mount" option.)
  2. Run the Setup file and install.
  3. Copy the files in CODEX folder into the folder where the game is installed.
  4. Play :pepehappy:

:datline:

Torrent - (4.67 GB)

The Great Ace Attorney Chronicles [Dat-Games.com].torrent

:datline:

• Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images