Sign in to follow this  
DicDale

We Need To Goo Deeper Full İndir (v0.9.5)

Recommended Posts

1.jpg

:oyuninfo:

We Need To Goo Deeper Full İndir - We Need To Goo Deeper İndir - We Need To Goo Deeper Free Download - We Need To Goo Deeper Crack


Oyunun Adı: We Need To Goo Deeper

Oyunun Sürümü: v0.8.7

Oyunun Çıkış Tarihi: 8 Şubat 2017

Oyun Türü: CO-OP

Dosya Türü: Winrar/ZIP

Dosya Boyutu: 286.05 MB


Gitmemiz Gerekiyor Verne'den ilham alan bir denizaltı dünyasında geçen 2-4 kişilik bir kooperatif denizaltı roguelike. Oyunda, siz ve ekibiniz birçok yolculuğa Living Infinite olarak bilinen gizemli bir denizaltı siperine girmelisiniz.

Görevinizde başarılı olmak için, siz ve ekibiniz bir denizaltının pilotu olmak için birlikte çalışmanız gerekecek, çünkü sadece suya batırılabilir dokunuşunuzla Yaşayan Sonsuzluğun altını görmek için yaşayabileceksiniz.

wee2.png

2-4 Oyunculu Eşli Oyun
İnsan etkileşimi göz önünde bulundurularak tasarlandı, Daha derine gitmemiz gerekiyor, arkadaşlar birbirlerine bağırmaları için teşvik edildi. Mevcut sürümde, 2-4 oyunculu kooperatif çok oyunculu - Yerel Alan Ağı veya Çevrimiçi olarak veya boş slotlara doldurulacak Botlar var!

Prosedür Üretimi
Early Access sürümü şu anda, her dalışta yeni bir hendek düzeni yaratan, 9 eşsiz biyom ve her an devam eden zorlukları değiştiren "AI Dungeon Master" ile devam eden yeni bir siper düzeni yaratan, tam teşekküllü bir prosedürel üretim sistemine sahiptir.

Denizaltı pilotu ve korumak
Sızıntıları onarın, torpidoları yükleyin ve gücü siz ve arkadaşlarınız denizaltının etrafındaki derinlere doğru yolculuk ederken kalkanların, Işıkların, Silahların ve Motora yönlendirin.

Derin Deniz Seferleri
Hazinelere, malzemelere ve tehlikeye eşit ölçüde rastlayabileceğiniz usule göre oluşturulmuş denizaltı mağaralarını, inlerini ve yuvalarını keşfetmek için denizaltınızın güvenliğini bırakın.

Maceracıyı kişiselleştir
Maceranızı canlandırmak için 19. yüzyıldan kalma döneme özgü çeşitli kıyafetlerden birini seçin! Cinsiyete özgü olmayan bıyıklar dahil.

Çeşitli Araçların Kilidini Aç
Tamir anahtarlarından silaha, balık kıyma etli baltaya, takım arkadaşlarınızın keşfedilmesine yardımcı olacak çeşitli araçlar ve silahlar!

Sualtı Uygarlıkları
Mürettebatınıza yardım edebilecek veya engelleyebilecek seyahatlerinizdeki gizemli denizaltı medeniyetlerini keşfedin. Eşsiz bir medeniyet, her bir medeniyetin yanında, oyuncuların her medeniyetin renkli dillerini anlamalarına yardımcı olacak bir çevirmen eşliğinde bulunur.

wee1.png

Daha Fazla Biyom ve Düşman
Tüm sürüm için toplam 10 eşsiz biyom planlanıyor. Her bir biome, yabancı denizanası, volkanik kaplumbağalar, oyuk solucanlar ve diğerleri gibi Living Infinite'ın tehlikeli sualtı dünyasını daha iyi yakalamak için eşsiz düşmanlarla dolu olacak.

Büyük Kötü Patronlar
Her bir biyom için, içinde bulundukları bölgeye ayrı ayrı uygun çeşitli büyük çaplı patron savaşları planlanmaktadır. Bunlar, biyom bölgeleri arasındaki iklimsel geçiş görevi görecektir.

Yeni eşyalar Galore
Çeşitli oyun tarzlarından faydalanmak için yeni ve benzersiz ürünler buldukça ve oyuncularımıza bol miktarda tedarik sağlamanın yanı sıra, oyunculara seçim yapabilecekleri derin bir stratejik seçenek daha iyi vermek için geliştirme boyunca sürekli olarak ilginç Araçlar ve Silahlar eklemeyi planlıyoruz arkadaşlarını kızdırmak için eşyaların.

Dipte Neler Var?
Yaşayan Sonsuzluğun dibinde ne olduğunu öğrenin, oyunun sonunda heyecan verici ve akılda kalıcı olacağını umuyoruz!


:oyunscreen:

2.jpg

4.jpg

3.jpg


:oyunfragman:

:oyunsistem:

MİNİMUM:

 

İşletim Sistemi: Windows Vista or Later

İşlemci: Intel® Core™ i5-2450M Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz) or Better

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Intel(R) HD Graphics 3000 or better

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 1.4 GB kullanılabilir alan


:oyundownload:

BOYUT (286.5 MB)

line.png

Google Drive

Download

line.png

Mega.nz

Download

line.png

MegaUP

Download

line.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

MihaZajc, 22.04.2019 - 04:45 tarihinde yazdı:

Online oynanıyor mu ? 

Maalesef sadece LAN oluyor sanırım denemen lazım.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this